Блог

Пенсії по-новому? Головне, що потрібно знати про «пенсійну реформу»
Пенсії по-новому? Головне, що потрібно знати про «пенсійну реформу»Ми не змогли залишитися осторонь від гучної, так званої «пенсійної реформи», і вирішили проаналізувати її основні нововведення, як позитивні, так і негативні.
18.10.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Затверджено новий порядок направлення контролюючими органами податкових вимог платникам податків
Затверджено новий порядок направлення контролюючими органами податкових вимог платникам податків30 червня 2017 року Міністерство фінансів України видало наказ № 610, яким затверджено Порядок направлення контролюючими органами податкових вимог платникам податків (далі - Порядок).
01.09.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, що дозволило зберегти понад мільйон гривень клієнта
Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, що дозволило зберегти понад мільйон гривень клієнтаПодатковим повідомленням рішенням нашому клієнту був нарахований штраф по орендній платі на землю з юридичних осіб в сумі 297 870, 62 грн. і збільшено податкове зобов'язання по орендній платі з юридичних осіб на суму 1191482, 48 грн.
28.08.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Відвід судді у кримінальному провадженні
Відвід судді у кримінальному провадженні Адвокат Сергій Максимчук здійснює захист клієнта у кримінальній справі. При цьому у судді, до якого попала справа, вже було сформоване відношення до обвинуваченого як злочинця, що слідувало з телефонної розмови, яка відбулась між адвокатом та секретарем судді.
07.08.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Новий порядок стягнення аліментів вступив в силу
Новий порядок стягнення аліментів вступив в силу Сьогодні в інтересах клієнта співробітниками адвокатського бюро було подано першу заяву на видачу судового наказу щодо стягнення аліментів. Відповідні зміни до Сімейного та Цивільного процесуального кодексів вступили в силу 8 липня 2017 року.
10.07.2017
Комментарии: 0 Подробнее