Блог

Подвійне оподаткування підприємців із зони АТО
Подвійне оподаткування підприємців із зони АТО 21.12.2016 г. ВРУ був прийнятий Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який набув чинності 01.01.2017 р. Звучить дуже гарно, але вразила в цьому «законі» одна норма, яка дискримінує підприємців з зони АТО, які продовжують сплачувати податки в державний бюджет України, фактично застосовуючи до них подвійне оподаткування.
07.03.2017
Комментарии: 0 Подробнее
За свої права треба боротися
За свої права треба боротися Замість того, щоб розібратися, хто ж з учасників винен, вони просто складають протоколи на всіх, зі словами, суд розбереться. Але суду є чим зайнятися, тому доводити свою невинність доведеться учаснику ДТП, вже в суді.
28.02.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Уряд встановив розміри соціальних стипендій студентам-переселенцям
Уряд встановив  розміри соціальних стипендій студентам-переселенцям З 05 липня 2015 року вступив у дію Закон України № 425-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій і їхніх дітей, дітей, один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій або збройних конфліктів або під час масових акцій громадського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для отримання професійно-технічної та вищої освіти».
14.01.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Як примусити слідчого виконувати закон
Як примусити слідчого виконувати закон  В рамках захисту клієнта в кримінальному проваджені, його захисник, адвокат Максимчук С.П. подав слідчому клопотання для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.
12.01.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Інформаційні порушення законодавства про захист економічної конкуренції
Інформаційні порушення законодавства про захист економічної конкуренції
04.01.2017
Комментарии: 0 Подробнее