Блог

Олена Радтке дала коментар ютуб каналу Sellift про зміни Податкового кодексу
Олена Радтке дала коментар ютуб каналу Sellift про зміни Податкового кодексу У процесі інтерв'ю було дано відповіді на цілий ряд питань по КІК. Що таке КІК? Хто такий контролер? Які обов'язки у контролера КІК? Коли потрібно подавати звітність по КІК? Які санкції за порушення вимог ПКУ по КІК?
12.06.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Відбулася онлайн-конференція для адвокатів, організована керівником Донецького відділення ААУ Оленою Радтке
Відбулася онлайн-конференція для адвокатів, організована керівником Донецького відділення ААУ Оленою РадткеТемою конференції було обговорення проблем електронного правосуддя, особливо для населення Донбасу.На конференції виступили судді із судів різних юрисдикцій, різних куточків України, а також практикуючі адвокати.
05.06.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Як списати недоїмку з ЄСВ?
Як списати недоїмку з ЄСВ?Сьогодні, 03.06.2020 р., набули чинності положення п. 9-15 5. розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", що були внесені Законом України   «Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13.05.2020 року№ 592-ІХ.
03.06.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Сплата орендної плати в період карантину
Сплата орендної плати в період карантину2 квітня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 р. № 540-ІХ (далі – Закон).
03.04.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Перемогою закінчений спір з податковою!
Перемогою закінчений спір з податковою!Більше року тривала боротьба з податковою, яка намагалась знищити підприємця, проте ми їй такого шансу не дали. Сотні сторінок документів, декілька справ у судах, десятки судових засідань. А все почалось з незаконного наказу на проведення перевірки.
20.03.2020
Комментарии: 0 Подробнее