Абонентське юридичне обслуговування

 

Юридичне обслуговування підприємств - абонентська програма надання різноманітної юридичної допомоги юридичним особам і фізичним особам-підприємцям на постійній основі є пріоритетним напрямком діяльності нашого адвокатського бюро.

Фахівці нашого бюро мають багаторічний досвід в юридичному обслуговуванні підприємств різних напрямків діяльності.

 

Звернувшись до нас, Ви отримуєте комплекс юридичних послуг належної якості, індивідуальний підхід, гнучку цінову політику. Ціна і порядок надання юридичних послуг, в кожному окремому випадку, узгоджуються індивідуально, таким чином, Ви зможете вибрати необхідний набір юридичних послуг за що влаштовує Вас ціну.

Прайс на послуги:
Абонентське юридичне обслуговування
Вид послуги Що включає пакет Вартість у місяць (грн)
Пакет «Мінімальный»

У пакет входять наступні послуги:

 - Усне консультування - до 4 консультацій в місяць;

 - Підготовка документів (договорів, наказів, претензій, листів, правових висновків, інших документів) - до 3 документів в місяць.

Тривалість надання послуг - до 3 годин на місяць
4500,00
Пакет «Оптимальный»

Даний пакет оптимальний для підприємств малого та середнього бізнесу, у яких є необхідність у веденні справ в судах, а також час від часу потрібно виїзд адвоката до клієнта або представництво його інтересів в органах державної влади, контролюючих органах, органах місцевого самоврядування.

У цей пакет входять наступні послуги:

 - Усне консультування - до 6 консультацій на місяць;

 - Підготовка документів (договорів, наказів, претензій, листів, правових висновків, інших документів) - до 5 документів на місяць);

- Представництво інтересів клієнта в органах державної влади, місцевого самоврядування, контролюючих органах - не більше 1 разу на місяць;

 - Участь в суді на стороні клієнта - не більше одного процесу одночасно;

 - Терміновий виїзд адвоката 24 години на добу (один виїзд на місяць оплачується за ставкою 50% від вартості поточного прайсу на цю послугу).

Тривалість надання послуг - до 7 годин на місяць
8750,00
Пакет «Бізнес»

Даний пакет абонентського юридичного обслуговування «Бізнес» замінює юридичну службу, з поданням правової допомоги адвоката. Ми будемо постійно на зв'язку (по телефону, електронній пошті, скайпу).

У цей пакет входять наступні послуги:

 - Усне консультування - до 10 консультацій на місяць;

 - Письмове консультування - до 3 консультацій з об'ємом не більше трьох сторінок кожна;

 - Правовий аналіз документів, наданих клієнтом - до 5 в місяць;

 - Підготовка документів (договорів, внутрішніх документів, в тому числі установчих, заяв, претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, відгуків, скарг та інших документів) - до 7 документів в місяць;

 - Участь в переговорах з боку клієнта з контрагентами або контролюючими органами - не більше 2 разів на місяць (тривалість переговорів - не більше 1 години);

 - Представлення інтересів клієнта в суді (складання позовних заяв, зустрічних позовів, апеляційних скарг, касаційних скарг, і інших документів, а також участь в судових засіданнях судів усіх інстанцій) - не більше 2 процесів одночасно;

 - Супровід виконання рішень судів - до 2 виїздів на місяць);

 - Терміновий виїзд адвоката 24 години на добу (один виїзд на місяць оплачується за ставкою 50% від вартості поточного прайсу на цю послугу).

Тривалість надання послуг - до 14 годин в місяць
15400,00
Пакет «Елітний»

Пакет абонентського юридичного обслуговування «Елітний» найбільш ефективний для підтримки великих компаній. Це найдорожчий пакет юридичного обслуговування, що передбачає підтримку і вирішення найскладніших правових проблем.

Оплачуючи підтримку нашої бюро, Ви отримуєте впевненість у своїй юридичній безпеки. Ми беремо на себе всю складну юридичну роботу. У разі необхідності ведення судових справ до таких клієнтів застосовується пільгова вартість послуг адвокатів, оскільки ми дорожимо нашими постійними клієнтами, а також тому, що наші фахівці мають повне уявлення про нюанси бізнесу постійного клієнта.

Пакет містить наступні основні послуги:

 - Необмежена кількість звернень до адвоката (юриста), усне консультування (в тому числі по телефону);

 - Складання письмових документів (договорів, претензій, листів, письмових правових висновків, інструкцій);

 - Правова експертиза документів;

 - Розробка внутрішніх документів підприємства (положення про комерційну таємницю, положення про філію, інструкції, правила внутрішнього трудового розпорядку, трудові договори, накази, інші документи);

 - Представництво при проведенні перевірок контролюючих органів;

- Представництво в судах;

 - Супровід виконавчого провадження;

 - Присутність адвоката (юриста) в Вашому офісі обумовлену кількість годин на місяць (за потребою);

 - Послуга «терміновий виїзд адвоката» (2 виїзди на місяць включені у вартість, 3 виїзд оплачується зі знижкою в розмірі 50%, решта виїзди - в повному розмірі), в тому числі цілодобове закріплення за конкретним адвокатом з можливістю його екстреного виклику.

Тривалість надання послуг - до 25 годин в місяць
25000,00
Пакет «Погодинний»

Пакет юридичного обслуговування «Погодинний» передбачає погодинну оплату і, як правило, є першим етапом для укладення довгострокового договору на абонентське юридичне обслуговування і підтримку.

Мінімальна вартість абонентського обслуговування в пакеті «Погодинний» становить 4500,00 грн. в місяць, що відповідає 3 годинам надання послуг. При цьому вартість однієї години для інших клієнтів становить від 1800,00 грн. в годину. Таким чином, ставши постійним клієнтом, Ви одразу одержуєте значну знижку
4500,00
Пакет «Судовий»

Даний пакет - це абонентське обслуговування клієнта щодо участі адвокатів бюро при розгляді конкретної справи в суді. У пакеті «Судовий» оплачується обумовлена ​​з клієнтом плата і відсотки при позитивному вирішенні справи (виграші в суді, відмову від претензій до клієнта з боку позивача тощо).

Даний пакет діє при замовленні від 4 судових розглядів. Розмір знижки становить 25% від вартості аналогічної послуги для інших клієнтів. Ідеальний варіант для підприємств, в штаті яких є юрист, але кількість судових справ або їх специфіка вимагає залучення сторонніх фахівців.
від 30000,00
Примітка: Вартість години надання правової допомоги в пакетах абонентського обслуговування майже в два рази нижче, ніж зазвичай.
Абонентське юридичне обслуговування за програмою "Бізнес-адвокат" це:

Консультації, довідки, висновки з правових питань, що виникають в процесі діяльності клієнта (усні, письмові, по телефону, факсом, електронною поштою);

Розробка і юридична експертиза документів правового характеру, в тому числі проектів контрактів, договорів, корпоративних документів;

Інформаційне забезпечення діяльності Клієнта (нормативні матеріали, довідкова інформація);

Консультації з ведення кадрового діловодства Вашого підприємства;

Консультації по оптимізації оподаткування;

 

Перевірка документів, представлених клієнтом на відповідність законодавству та інтересам клієнта;

Участь в переговорах з третіми особами на стороні клієнта;

Представлення інтересів клієнта в органах державної влади і місцевого самоврядування, а також правоохоронних;

Екстрений виїзд до клієнта у випадку перевірки підприємства контролюючими органами;

Досудове вивчення документів щодо врегулювання суперечок, складання, подача позовних заяв, участь у веденні справи аж до виконання рішення суду;

Консультування керівництва і співробітників підприємства;

Інші послуги з юридичного обслуговування підприємства відповідно до потреб Клієнта.

Ви самі можете визначити перелік необхідних Вам послуг з юридичного супроводу, а також уточнити його в будь-який час.

Переваги укладення договору на комплексне юридичне обслуговування за програмою "Бізнес-адвокат":

Укладення договору на юридичний супровід - це можливість мати постійну кваліфіковану юридичну підтримку фахівців різних галузей права.

Перевага перед клієнтами, з якими не укладено договір - Вам ніколи не відмовлять у допомозі.

Витрати на адвоката входять до складу судових витрат, отже, стягуються з сторони, що програла.

Гарантія цілорічного обслуговування - притягнуте адвокатське бюро не може піти у відпустку, на лікарняний, звільнитися, не вимагає надання соціального пакету.

Фахівці, що працюють в нашому адвокатському бюро, стикаються з набагато більш широким колом проблем, в результаті вони здатні більш оперативно знаходити вихід з нестандартних ситуацій, і вирішувати різноманітні проблеми, що виникають у клієнта.

Гарантія конфіденційності. Обов'язок адвоката зберігати адвокатську таємницю надійно закриє доступ до інформації про діяльність компанії всім, хто цікавиться особам.

Статус адвоката дозволить йому здійснювати захист керівництва підприємства у кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення.

На практиці це виглядає так:

укладається договір на комплексне юридичне обслуговування, оплата за яким може здійснюватися в будь-якій зручній для клієнта формі;

контакт з Клієнтом здійснюється по телефону, з використанням електронної пошти або факсу, а при необхідності, шляхом особистих зустрічей;

якщо закріплений за Клієнтом юрист не може самостійно вирішити завдання, поставлене Клієнтом, він повідомляє про це керівництву і до вирішення питання залучаються інші фахівці.

Оплата здійснюється двома способами:

Абонентська плата. Застосовується при наявності постійного обсягу послуг. Спосіб зручний тим, що абонентська плата встановлюється один раз і клієнт може розраховувати свої витрати.

Погодинна оплата. Застосовується при наявності невеликого або непередбачуваного обсягу послуг. В угоді встановлюється ставка оплати однієї години роботи, до угоди додається розрахунок витрат часу на складання документів та інші дії. На початку календарного періоду клієнт перераховує передоплату в розмірі 50% від передбачуваного обсягу послуг. Після закінчення календарного місяця адвокат виставляє рахунок із зазначенням обсягу наданих послуг і сумою, що підлягає оплаті.

Для клієнтів, які уклали договір на абонентське юридичне обслуговування, автоматично надається знижка в розмірі 10% на всі інші адвокатські послуги бюро.