Наша команда

Радтке Олена Дмитрівна, адвокат, керівник бюро
Спеціалізація:
Господарське право
Цивільне право
Податкове право
Трудове право
Адвокат з ДТП
Кримінальне право  

Освіта: Донецький національный університет, економіко-правовий факультет,  спеціальність «Правознавство», кваліфікація магістр права.

Додаткова інформація: Свідотцтво про право на заняття адвокатською діяльністью від 29.12.2006 р. № 2410, видано на підставі рішення Донецької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Член Национальнї Асоціації адвокатів України

Досвід в сфері права більше 16 років

Алехіна Олена Анатоліївна, адвокат, партнер, медиатор
Спеціалізація:

Цивільне право
Господарське право
Адміністративне право

Освіта: Донецький державний університет, економіко-правовий факультет, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист.

Додаткова інформація: Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю від 08.08.2012 р. № 4436, видано на підставі рішення Донецької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Член Національної Асоціації адвокатів України.
Досвід роботи в сфері права більше 17 років.
Максимчук Сергій Павлович, адвокат
Спеціалізація:

Господарські спори
Реєстрація ФОП і ТОВ
Договірне право
Податкові спори
Майнові спори

Освіта: Донецький юридичний інститут МВС України. Факультет права. Цивільно-правова спеціалізація.Донецький Державний Університет Економіки і Торгівлі ім. М.Туган-Барановського. Факультет управління міжнародних економічних відносин Кваліфікація магістра з міжнародної економіки.

Додаткова інформація: Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю від 23.03.2016 р № 4723, видано Радою адвокатів Донецької області.

Досвід роботи в сфері права більше 6 років