Про нас

У 2008 році адвокатом Оленою Радтке (в минулому - Прядко) з метою надання правової допомоги як корпоративним клієнтам, так і громадянам, було створено адвокатське бюро Олени Прядко, яке на сьогодні перетворено в адвокатське об'єднання "Радтке-Прядко і партнери" .

За час роботи досягнуто непоганих результатів, сформована команда людей - однодумців, завдання яких - не заробити на чужій проблеми, а іноді й біді, а дійсно ефективно допомогти. Виграно багато справ, деякі з них досить цікаві з юридичної точки зору і такі перемоги особливо приємні.

Пріоритетним напрямком діяльності адвокатського об'єднання "Радтке-Прядко і партнери" є юридичний супровід господарської діяльності суб'єктів підприємництва, з урахуванням виду діяльності, в тому числі реєстрація юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, договірна робота, послуги в сферах антимонопольного і конкурентного права, представлення інтересів в органах влади та місцевого самоврядування, правоохоронних і контролюючих органах, допомога у вирішенні спорів з податковою, надання юридичних консультацій, ведення справ в судах всіх рівнів, допомога в оформленні відносин з працівниками та інші види послуг. При цьому наша цінова політика є гнучкою і конкурентною.

На сьогоднішній день багато підприємств і підприємців уклали договори на абонентське юридичне обслуговування, а громадяни - договори за програмою особистий адвокат, це означає, що нам довіряють, і довіряють часто не тільки бізнес, а й особисті долі. Приходьте і переконайтеся особисто в правдивості вищесказаного.

 

З повагою,
колектив адвокатського об'єднання "Радтке-Прядко і партнери"

 

Адвокатське об’єднання «Радтке-Прядко і Партнери»
На ТБ:
Елена Прядко дала комментарий телеканалу ICTV
Елена Прядко дала комментарий телеканалу ICTV
Тема не выплаты алиментов, не выполнения родителями своих обязанностей по воспитанию детей является...
Пенсійна реформа
Пенсійна реформа
Елена Прядко дала комментарий 5 каналу по пенсионной реформе
Усі відеоогляди
Радтке Олена Дмитрівна
Радтке Олена Дмитрівна, адвокат, керівник объединения
Алехіна Олена Анатоліївна
Алехіна Олена Анатоліївна, адвокат, партнер, медиатор
Вся команда
Наша команда:
Максимчук Сергій Павлович
Максимчук Сергій Павлович, адвокат