Вартість послуг адвоката

На цій сторінці міститься загальний опис юридичних послуг, які надає Адвокатське бюро «Олени Прядко». Для отримання більш детальної інформації ви можете перейти в розділ, який відповідає вашому запиту. Якщо інформації на сайті виявилося недостатньо, зв'яжіться з нами, використавши ці КОНТАКТИ 

Абонентське обслуговування

Чи потрібно мати юридичний супровід при веденні бізнесу? Питання риторичне. Ті, хто знають на нього відповідь, успішніше і багатше конкурентів. Тому ми пропонуємо укласти договори на абонентське обслуговування та процвітати, а ми вам у цьому допоможемо. Абонентське юридичне обслуговування господарської діяльності підприємств і підприємців є пріоритетним напрямком діяльності нашого адвокатського об’єднання.

Хозяйственные споры

"У суперечці виграє не той, хто правий, а той, хто вміє сперечатися", - говорить народна мудрість. Наше завдання полягає в тому, щоб попереджати господарські спори, а при виникненні - оперативно вирішувати, бажано, не доводячи справу до суду, щоб заощадити час клієнта і уникнути судових витрат. Якщо ж суду не минути - ретельно проаналізувати перспективи вирішення господарського спору, визначити стратегію і тактику, які приведуть до перемоги. Ми надаємо юридичні послуги по вирішенню господарських спорів в судах всіх інстанцій, в тому числі Верховному Суді.

Податкові спори

Взаємини з таким органом, як податкова, болючі для кожного, хто веде бізнес в нашій країні. І далеко не кожен наважується з ним сперечатися.

Проте, свої інтереси можна і потрібно захищати, оскільки не оскаржене рішення податкової може потягти за собою не тільки фінансові витрати, а й кримінальну відповідальність.

Ми готові взяти вирішення ваших податкових проблем на себе, щоб ви не відволікалися від головного - від вашого бізнесу. 

Реєстрація

Бізнес починається з реєстрації. Ми - допоможемо зробити ваш старт у бізнесі, в тому числі визначитися з організаційно-правовою формою, скласти якісний статут та інші документи, необхідні для реєстрації підприємства, зареєструвати юридичну особу або фізичну особу-підприємця - і все це в стислі строки і за помірну плату

Антимонопольне право

Ми знайдемо кращі рішення і визначимо економічно ефективну стратегію в сферах антимонопольного і конкурентного права, здійснимо захист інтересів в Антимонопольному комітеті України, оскільки у нас є практичний досвід в цих сферах, заснований на глибокому знанні законодавства

Розробка договорів

Навіщо потрібно розробляти договір, адже в інтернет величезна кількість зразків договорів?

Часто таке легковажне ставлення до договорів веде до серйозних фінансових втрат. Договір - це фундамент відносин сторін, і чим краще буде закладений цей фундамент, тим надійніше буде ваше становище як учасника угоди. Ми допоможемо закласти цей фундамент, щоб будівля відносин була непорушною.

Корпоративні спори

Поки бізнес тільки починається і нічого ділити, корпоративні спори не виникають. Але якщо виникає спір між учасниками товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерного товариства виник, краще озброїтися, уклавши договір з адвокатом, який виграв вже не одну битву.

Сімейні спори

Сімейні суперечки виникають найчастіше після розпаду сім'ї, що тягне за собою розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна, визначення місця проживання дитини та т. і. Ми надамо Вам допомогу у вирішенні сімейних спорів, а також моральну підтримку, яка так необхідна в подібних ситуаціях. Крім того, розповімо вам, як потрібно діяти, щоб отримати спадок, а також допоможемо в разі пропуску строків на отримання спадщини та вирішенні спорів по спадкових і сімейних справах. 

Представництво в суді

Не вдалося домовитися? Йдемо до суду.

А в суді принцип змагальності. І результат, отриманий у справі, безпосередньо залежить кількості зусиль, витрачених на його досягнення і знання тонкощів ведення справи в суді. Переможе той, чиї докази переконають суддю, і чиї аргументи не зможе побити протилежна сторона процесу. Ми знайдемо аргументи, підберемо докази, здійснимо представництво в суді, вам навіть не доведеться в цьому брати участь, ми все зробимо за вас. 

Трудові спори

Незважаючи закріплену в свідомості думку, що роботодавець є «царем і богом» в трудових відносинах, справ в судах, виграних працівниками, все ж значно більше. Якщо права працівника порушені, ми зі свого боку зробимо все, щоб повернути віру в справедливість і в правосуддя.

Виконання рішень

Навіщо ми звертаємося до суду? Для захисту порушених прав і отримання конкретного результату. При цьому мало мати рішення суду, його необхідно виконати, що викликає певні складнощі, якщо боржник не робить цього добровільно. І складному питанні виконання рішень суду ми прийдемо до вас на допомогу.

Стягнення боргу

 

Хочеш втратити друга - дай йому в борг. Тому що в борг беруть чужі, а віддавати треба свої.
Процес стягнення боргів може складатися з трьох етапів - досудового, судового та виконання рішення суду і наш юридичний супровід може допомогти закінчити стягнення боргу вже на першому етапі, заощадивши ваші гроші і час.

 

Адвокат з ДТП

ДТП ... Якусь мить - і стільки наслідків.

Залучення до відповідальності, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, стягнення страхових виплат. Від правильності дій, пов'язаних з первинним оформленням документів, буде залежати надалі багато. Тому необхідно в перші ж хвилини після ДТП отримати юридичну підтримку.

Збережіть наші КОНТАКТЫ – і ми будемо поруч у важку хвилину і в подальшому допоможемо мінімізувати ваші втрати. 

Спадщина

Спадкові справи відносяться до категорії складних. Саме під час розподілу спадщини найчастіше спадкоємці не можуть домовитися і змушені звертатися до суду. Як завжди, пам'ятайте, ми поруч, просто замовте послугу закажите услугу.

Особистий адвокат

Програма «Особистий адвокат» - це життєва необхідність для тих, хто цінує свій час і гроші. Переклавши всі юридичні питання на плечі вашого адвоката, ви звільните час для досягнення власних цілей. Дана програма дозволить вам запобігти неприємностям і заощадить ваші гроші, так як отримання аналогічних послуг за разовою угодою коштує значно дорожче.

Захист на досудовому розслідуванні

Досудове розслідування, в порушення вимог законодавства, в нашій країні має обвинувальний ухил. І тут головне вчасно зрозуміти, що захист потрібен з першої хвилини, як тільки особі стало відомо про підозру, щоб підозрюваний не став обвинуваченим. А якщо і став, то отримав мінімальне покарання. Тому не зволікайте зі зверненням до адвоката заради себе.

Захист в суді

Участие в суде без защитника можно сравнить с прогулкой по минному полю без сапера. Прогуляться можно, но нужно ли? Задача максимум любого защитника в уголовном производстве – оправдательный приговор. Мы всегда ставим перед собой задачу максимум и делаем все для ее решения.

Обжалование

Участь в суді без захисника можна порівняти з прогулянкою по мінному полю без сапера. Прогулятися можна, але чи потрібно? Завдання максимум будь-якого захисника в кримінальному провадженні - виправдувальний вирок. Ми завжди ставимо перед собою завдання максимум і робимо все для його вирішення. 

Представництво інтересів потерпілого

Людина, яка постраждала від кримінального правопорушення також потребує допомоги адвоката, і часто не тільки юридичної, але й моральної. Ми готові підтримати вас у важку хвилину і захистити, діючи відповідно до правил адвокатської етики.