Антимонопольне та конкурентне право

Закони України «Про захист економічної конкуренції», «Про захист від недобросовісної конкуренції» передбачають види порушень конкурентного законодавства, за які встановлені відповідні види відповідальності, зокрема штрафи. Розміри штрафів, за порушення антимонопольного законодавства, встановлені законодавцем, не можуть залишитися непоміченими навіть для самої успішної компанії на ринку.

Так, за порушення, які полягають в ненадання інформації у встановлений термін, надання інформації не в повному обсязі, надання недостовірної інформації суб'єктом господарювання органу Антимонопольного комітету України, законодавець передбачає штраф до одного відсотка від доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів , робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.
Прайс на послуги:
Антимонопольне та антимонопольне право

 
Послуга Ціна (грн.)
 Консультації з питань антимонопольного законодавства від 6000,00
 Участь при проведенні перевірок АМК від 30 000,00
 Аналіз факту порушення, підбір оптимальної стратегії захисту від 25 000,00
 Збір доказової бази від 30 000,00
 Підготовка заяви до Антимонопольного комітету України, представництво інтересів в АМК від 40 000,00
 Оскарження рішень АМК в суді першої інстанції від 60 000,00

Перераховані види порушень можна віднести до найпростіших, на відміну від інших передбачених законом (зловживання монопольним становищем на ринку, антиконкурентні узгоджені дії, недобросовісна конкуренція та ін.), Однак, незважаючи на це розмір штрафу за такі порушення є значним. За більш грубі порушення антимонопольного законодавства закон передбачає і більш суворі санкції.

З огляду на діючі норми антимонопольного законодавства, кожен суб'єкт господарювання повинен розуміти необхідність постійного контролю своєї діяльності з метою дотримання вимог цих норм. При цьому важливо своєчасно отриматиконсультацію юриста, оскільки це дозволяє вести господарську діяльність без порушення закону. У свою чергу такий підхід керівників підприємств дозволяє при необхідності захистити інтереси підприємства в суді, а також уникнути залучення суб'єкта господарювання до відповідальності за порушення антимонопольного законодавства.

Фахівці адвокатського бюро допоможуть правильно сформулювати відповідь на вимогу (запит) органу Антимонопольного комітету. Участь кваліфікованого фахівця - юриста при листуванні суб'єкта господарювання з органом Антимонопольного комітету України допоможе уникнути негативних наслідків, оскільки не виконання вимог закону при наданні інформації органу Антимонопольного комітету може спричинити за собою накладення на суб'єкт господарювання штрафних санкцій. Тому рекомендуємо при отриманні вимог (запитів) органу Антимонопольного комітету України в першу чергу звертатися до кваліфікованих фахівців в області конкурентного права нашого адвокатського бюро, які дадуть консультацію юриста, в ході якої ви зможете отримати вичерпні відповіді на всі питання.

Адвокатське бюро Олени Прядко надасть наступні послуги адвоката:

    консультація юриста з питань антимонопольного законодавства;
    участь адвокатів бюро при проведенні перевірок органами Антимонопольного комітету України;
    оскарження рішень органів Антимонопольного комітету України.
    захист та представництво інтересів в органах Антимонопольного комітету України;
    представництво в суді, в суперечках з участю антимонопольного комітету України;
    аналіз на відповідність конкурентному законодавству рекламних.

Перелік послуг, зазначених вище, не є вичерпним.