Реєстрація ФОП і ТОВ

Реєстрація проводиться «під ключ», при цьому пакет послуг включає в себе:

    Розробку та супровід нотаріального посвідчення установчих документів;
    Супровід реєстрації в органах державної реєстрації, податковій інспекції;
    Отримання печаток і штампів (за необхідності, якщо передбачено статутом).

Якщо Ви прийняли рішення про корпоративне перетворення Вашої компанії (ліквідація, реорганізація, приєднання, поділ та ін.) або про зміну форми управління Вашим бізнесом, фахівці нашого бюро нададуть комплексний юридичний супровід даної процедури.

Фахівцями нашого бюро буде надана кваліфікована і своєчасна адвокатська допомога у вирішенні проблем і питань, які можуть виникнути в процесі корпоративних перетворень.

Всі клієнти, скориставшись нашими послугами з реєстрації, залишилися задоволені і багато з них виявили бажання подальшої співпраці з нами вже в рамкахюридичного супроводу бізнесу.

Прайс на послуги:
Реєстрація

 
Послуга Ціна (грн)
 Консультації з питань реєстрації  від 3000,00
 Реєстрація фізичної особи-підприємця   4 000,00
 Зміна виду діяльності ФОП, ТОВ  3 500,00
 Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), Засновники - резиденти  20 000,00
 Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), Засновники - нерезиденты  30 000,00
 Реєстрація змін   від 4000,00
Реєстрація громадських організацій    60 000,00
Отримання виписки  2 000,00

Одним із пріоритетних напрямків діяльності нашого бюро є юридичний супровід бізнесу.

Починається юридичний супровід бізнесу ще з моменту реєстрації, оскільки учасникам, що створють свій бізнес, необхідно вибрати оптимальну організаційно-правову форму і систему оподаткування, а для цього треба володіти необхідним обсягом інформації про їх переваги та недоліки.

Фахівці нашого бюро здійснять юридичний супровід процедури створення і реєстрації юридичних осіб, а також реєстрації фізичних осіб-підприємців.