Розробка договорів

Пріоритетним напрямком нашого бюро є юридичне обслуговування бізнесу, відповідно, ми щодня допомагаємо нашим клієнтам, маємо багатий досвід і знаємо на практиці, як працюють ті чи інші умови договору. Наші договори пройшли випробування реаліями українського бізнесу, є надійними і максимально захищають інтереси нашого клієнта, розробка договорів - наша спеціалізація.

При розробці договору ми враховуємо потреби нашого клієнта, керуємося не тільки нормами законодавства, але аналізуємо судову практику, а також застосовуємо умови договору, які показали свою ефективність. Ми надамо вам кваліфіковану допомогу при розробці договорів, в тому числі зовнішньоекономічного контракту.

Прайс на послуги:
Розробка договорів

 
Послуга Ціна (грн)
 Вивчення попередньої інформації для підготовки договору   від 3 500,00
 Внесення змін і доповнень до договору, наданого контрагентом  від 6 000,00
 Розробка змішаних договорів (укладання яких прямо не передбачено нормами законодавства України)  від 20 000,00
Розробка типового договору (договору, укладення якого прямо передбачено нормами законодавства України) від 15 000,00
  Розробка зовнішньоекономічного контракту від 30 000,00

 

 

Якщо угода носить змішаний характер (наприклад, поєднує в собі поставку і підряд), ми зможемо розробити договір, який буде містити істотні умови для обох видів договорів.

Також, у разі необхідності, підготуємо додаткові угоди до вже укладеного договору, якими будуть змінюватися або доповнюватися його умови, або угоду про розірвання договору.

Найчастіше компанії орієнтовані на одну-дві сфери діяльності, відносини з контрагентами ідентичні (наприклад, підприємство-виробник укладає договори поставки зі своїми покупцями), для таких компаній можна розробити так звані «типові» договори.

Це не означає, що договори будуть такі ж, як у інших, договір буде розроблений відповідно до потреб конкретного підприємства і найбільш повно захищати його інтереси.

Підприємство, яке займається оптовою торгівлею, як мінімум повинно мати два види договорів поставки, в одному з яких воно буде виступати покупцем, в іншому - постачальником, і умови договорів при цьому будуть істотно відрізнятися, максимально захищаючи в першому випадку інтереси покупця, у другому - постачальника . Завжди краще запропонувати свій договір контрагенту.

Багато підприємців легковажно ставляться до такого документу, як договір, бачать його як формальність, адже сторони на стадії укладання угоди знаходяться в хороших відносинах, думають тільки про майбутній прибуток, а не про можливі проблеми, тому скачують договір в інтернеті, доповнюють його і вважають, що проблема вирішена.

Насправді, проблеми з укладенням такого договору можуть не закінчуватися, а починатися.

Договори з інтернету не тільки не враховують специфіки правовідносин сторін угоди, але можуть суперечити як інтересам сторін, так і законодавству, містити некоректні формулювання. Адже якісно розроблений договір є плодом інтелектуальної праці, відповідно, такий договір не може бути на безкоштовних ресурсах.

Договір - це фундамент майбутніх взаємовідносин сторін. І щоб фундамент був надійним, необхідно розробити договір таким чином, щоб у разі виникнення спору на стадії виконання договору, в його тексті можна було б знайти відповіді на всі питання. Тому розробка договору є важливою стадією у взаєминах сторін.

З огляду на той факт, що підприємці, укладаючи договір, мають на меті отримання прибутку, дрібниць в цих питаннях бути не може, оскільки неграмотно складений договір може коштувати значно дорожче, ніж вартість послуг адвоката при його укладанні.

Договір може бути вашим зброєю як при захисті претензії, так і при спонукання іншої сторони до виконання його умов.

Більшість людей не розуміють різниці між видами договорів, але вид договору впливає на те, якими нормами законодавства слід керуватися при його укладанні, які умови є істотними.

Розроблений коректно, відповідно до законодавства, з чіткими і не двозначними формулюваннями договір дозволить не те тільки уникнути втрат, але і принести прибуток.

Практика нашого бюро і судова практика свідчить про те, що одне лише умова в договорі (або його відсутність) може мати катастрофічні наслідки.

Таким чином, хороший договір є вашим захистом, формальний - джерелом проблем.

Якщо вас зацікавила послуга розробка договорів, будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів.