Виконання рішень

 

Кожен, хто хоч раз захищав свої інтереси в суді, знає: відстояти свою позицію в суді і отримати рішення, що вступило в законну силу - часто тільки початок справи. Іноді досить складно втілити таке рішення в життя, особливо без юридичної допомоги.

Метою звернення до суду, як правило, є отримання конкретного результату: грошових коштів, майна, здійснення будь-яких дій відповідачем в немайнових спорах та т.і., а не просто отримання рішення суду у вигляді документа.

 

У разі, якщо відповідач відмовляється добровільно виконати покладені на нього судом зобов'язання, досягти результату можна тільки на стадії виконання рішення суду.

Прайс на послуги:
Виконання рішень
Послуга Ціна (грн.)
 Консультації з питань виконання рішень від 400,00
 Ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження  300,00/стор.
 Підготовка скарг на дії (бездіяльність) виконавчої служби від 10 000,00
Представництво при проведенні виконавчих дій від 8 000,00
Представництво в суді першої інстанції (1 засідання) від 5 000,00
Представництво в суді апеляційної інстанції (1 засідання) від 8 000,00

 

Займається виконанням рішень судів виконавча служба, яка діє на підставі Закону «Про виконавче провадження», та у передбачених Законом випадках приватні виконавці, правовий статус та організація діяльності яких встановлюються Законом України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".

З огляду на специфіку роботи виконавчої служби, на практиці дуже часто доводиться стикатися з недотриманням виконавцями вимог закону. Як правило, це виражається в бездіяльності, хоча нерідкі випадки незаконних дій. Часто ускладнює виконання рішення і сам боржник.

 Фахівці нашого бюро захистять вас від усіх турбот, пов'язаних з виконавчим провадженням, і допоможуть якомога швидше і ефективніше досягти результату. Ми посприяємо у виявленні майна боржника, його розшуку; оскаржимо дії і / або бездіяльність виконавчої служби; візьмемо участь у всіх виконавчих діях і надамо інші послуги по виконанню рішення.

У разі якщо ви є боржником, ми забезпечимо дотримання ваших прав при виконанні рішення, проконтролюємо, щоб виконавці діяли в рамках наданих їм законом повноважень, а сторони виконавчого провадження не вступили в зловмисну ​​домовленість з метою заниження вартості майна боржника і т.д.

Скориставшись послугою виконання рішень, що надається адвокатським бюро Олени Прядко, ви заощадите свій час і вбережетесь від зайвих стресів.

+380674846442 Viber +380952943232 Whatsapp, Telegram