Особистий адвокат

У разі, коли потрапили в скрутну ситуацію, яка вимагає негайного вирішення і прийняття швидкого рішення, а ви розгубилися, або що-небудь сталося з вами або вашими близькими людьми, потрібна негайна юридична допомога, ви можете зателефонувати за номером (095) 294-32 -32, (063) 292-31-07, (067) 484-64-42 і вам нададуть адвокатську допомогу в будь-який час доби, якщо ви уклали договір за програмою Особистий адвокат.

При цьому протягом декількох хвилин ви зможете отримати юридичну консультацію у відповідь на свої питання, рекомендації по поведінці, що можна робити, чого не можна, коли можна підписувати або не потрібно підписувати документи, про що можна говорити, а про що краще промовчати, інші поради по ситуації, що склалася, адже нашому житті нерідко трапляються складні ситуації, потрапляючи в які люди губляться, не знають, як правильно діяти і що необхідно зробити в першу чергу.

Прайс на послуги:
Особистий адвокат
Послуга Примітки Ціна (грн.)
Карта «Стандарт» Усні консультації власнику картки (за телефоном) протягом року (не більше 5 протягом року) 10 000,00
«Срібна карта» «Срібна карта» включає наступний обсяг послуг:
 - Виїзд адвоката в разі затримання співробітниками правоохоронних органів, обшуку в оселі клієнта, ДТП;
- складання скарг, претензій, заяв;
 - Усні консультації по телефону.
Загальний час надання правової допомоги - до 7 годин протягом року

Пільги на оплату всіх інших послуг бюро - знижка 10% 
24 000,00
«Золота карта» «Золота картка» включає всі послуги по пакету «Срібна карта» плюс індивідуальний пакет послуг договірна договорна

Також програма Особистий адвокат незамінна в разі, коли у вас немає часу на відвідування адвоката в офісі, або робота не дозволяє покинути робоче місце, а юридична консультація або інші юридичні послуги потрібні і при цьому немає часу на пошуки висококваліфікованих адвокатів, адже в таких випадках саме своєчасно отримана правова допомога максимально знизить ризик виникнення несприятливих юридичних наслідків і непоправних помилок.

Крім того, практично кожен з нас, хоча б раз в житті, стикається з питанням відчуження або придбання будь-якого майна, укладення різного роду договорів з банками, страховими компаніями, вступає в трудові відносини, приймає спадщину тощо. І в цих випадках також , перш ніж приймати рішення, краще порадитися з досвідченим юристом, який застереже від невірних кроків, щоб уникнути в майбутньому проблем.

Всім, хто бажає знайти спокій, впевненість і стабільність в завтрашньому дні, застрахувати себе і своїх близьких від непередбачених негативних юридичних наслідків адвокатське бюро Олени Прядко пропонує стати абонентом програми Особистий адвокат.

В ході цієї програми клієнтом укладається договір з адвокатом про надання правової допомоги на певний термін (як правило, не менше дванадцяти місяців), згідно якого адвокат представляє інтереси клієнта в передбачених договором випадках. При укладанні договору клієнт отримує адвокатський поліс, в якому буде вказана як інформація про програму, так і телефони екстреного зв'язку з адвокатами, а також пам'ятка про нормах законодавства, що захищають клієнта. Пред'являючи цю карту представникам правоохоронних органів, клієнт інформує про останні про те, що він знаходиться під захистом адвоката і працівники правоохоронних органів зобов'язані повідомити адвоката про будь-якій правовій інцидент, з особою, зазначеному в полісі.

Програма Особистий адвокат має ряд переваг щодо договору про надання правової допомоги у конкретній справі, а саме цілодобова доступність вашого адвоката, необмежену кількість консультацій, пріоритет роботи з вами для адвоката. Крім того, з вами за програмою особистий адвокат насправді буде працювати все адвокатське бюро, в залежності від питання, який вимагає дозволу. Протягом всього терміну дії договору вам гарантується якість і своєчасність наданих послуг.

Програма «Особистий адвокат» включає в себе надання таких послуг:

• юридична консультація адвоката по телефону, скайп, електронній пошті з питань взаємовідносин з правоохоронними органами, органами державної влади, і з питань з різних галузей права;
• детальна консультація з питань різних галузей права в офісі адвокатського бюро, яка при необхідності включає в себе юридичний аналіз наданих вами документів;
• виїзд адвоката до вас, щоб представляти ваші інтереси при спілкуванні з представниками правоохоронних органів, органів державної влади, в інших випадках;
• підготовка та направлення адвокатських запитів відповідно до Закону України «Про адвокатуру»;
• складання скарг, претензій, заяв;
• представлення інтересів в судах всіх інстанцій.

Обсяг послуг, що надаються за програмою Особистий адвокат буде залежати від умов укладеного Вами договору.