Новини

Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області
Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області «Ключові аспекти визначення ефективного способу захисту цивільного права або інтересу: на окремих прикладах судової практики». Важливим був розбір кейсів з практики та коментарі колег щодо побудови успішних правозахисних стратегій.
18.02.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації
Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Київської області «Питання, що вирішуються під час виконання вироків. 
04.02.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Змінено граничний розмір доходу для фізичних осіб - підприємців
Змінено граничний розмір доходу для фізичних осіб - підприємців З 1 січня 2021 змінений граничний розмір доходу для фізичних осіб - підприємців - платників єдиного податку I-III груп і визначається не в фіксованій сумі, а виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.
26.01.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке в онлайн-режимі стала гостею Геннадія Бикова, засновника компанії Sellift.
Олена Радтке в онлайн-режимі стала гостею Геннадія Бикова, засновника компанії Sellift. Олена Радтке в онлайн-режимі стала гостею Геннадія Бикова, засновника компанії Sellift, що спеціалізується на eCommerce бізнесі у США та торгівлі на маркетплейсі Amazon. В рамках YouTube-трансляції Олена дала розгорнутий коментар стосовно змін до Податкового кодексу згідно із Законом України № 466-IX від 16.01.2020 – так званим «законом про КІК (контрольовані іноземні компанії)».
30.09.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке виступила спікером YouTube-трансляції «Шлюбний договір – міфи та реальність»
Олена Радтке виступила спікером YouTube-трансляції «Шлюбний договір – міфи та реальність» Олена Радтке виступила спікером YouTube-трансляції «Шлюбний договір – міфи та реальність». Захід проводився у колаборації з керуючим партнером адвокатського об'єднання V.I.Partners Вікторією Косицькою. Синергія багаторічного досвіду двох фахівців у галузі сімейного права дозволила розібратися у найважливіших питаннях, а також у нюансах укладання шлюбного договору за різних обставин.
21.07.2020
Комментарии: 0 Подробнее