Новини

Олена Радтке визнана одним з кращих авторів видання Ліга і Закон
Олена Радтке визнана одним з кращих авторів видання Ліга і Закон
12.07.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Колектори в Законі?
Колектори в Законі?14 квітня 2021 року набрав чинності Закон України № 1349-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» (далі - Закон проти колекторів).
14.04.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь в акредитованому заході з підвищення кваліфікації
Олена Радтке взяла участь в акредитованому заході з підвищення кваліфікації Олена Радтке взяла участь в акредитованому заході з підвищення кваліфікації – вебінарі Ради адвокатів Хмельницької області, що мав провокативну назву «Клієнт завжди бреше». Важливими стали питання налагоджування конструктивної комунікації з клієнтом, аналіз випадкам з практики колег та виокремлення найбільш принципових моментів у взаємодії «клієнт – адвокат».
16.03.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь у YouTube-трансляції
Олена Радтке взяла участь у YouTube-трансляції Олена Радтке в рамках підвищення фахового рівня взяла участь у YouTube-трансляції «Заходи процесуального примусу в адміністративному судочинстві. Неприпустимість зловживання адвокатом процесуальними правами.». Паралельно з власними висновками та узагальненнями, що витікають з досвіду в понад 20 років, для неї було важливо почути висновки колег щодо сучасних тенденцій у цій сфері. 
12.03.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області
Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області «Ключові аспекти визначення ефективного способу захисту цивільного права або інтересу: на окремих прикладах судової практики». Важливим був розбір кейсів з практики та коментарі колег щодо побудови успішних правозахисних стратегій.
19.02.2021
Комментарии: 0 Подробнее