Статті з розбором актуальних питань

Податкові зміни у воєнний час
Податкові зміни у воєнний час Російське воєнне вторгнення призвело не тільки до десятків тисяч жертв серед військових й цивільних, знищення цивільної інфраструктури та руйнування міст, але й також спричинило серйозну економічну кризу в Україні. Причин виникнення проблем з економікою багато, а головна з них – припинення діяльності більшості компаній та приватних підприємців. Хтось припинив діяльність на деякий час, а інші вирішили зовсім закритися. Щоб спонукати бізнес знов працювати, влада прийняла рішення про внесення податкових змін на час дії воєнного стану. 
02.06.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Виплата заробітної плати мобілізованому працівник
Виплата заробітної плати мобілізованому працівникВійськова агресія РФ проти України створила не лише цілий ряд проблем, а й змусила законодавців ретельно подбати про багато питань у різних сферах суспільного життя. Серед цих питань – і врегулювання трудових відносин з мобілізованими працівниками. Зокрема багатьох цікавить, чи зберігатиметься для такого працівника його заробітна плата. Тут можна відповісти ствердно та зазначити, що держава максимально подбала про захист прав тих, хто захищає її незалежність і територіальну цілісність.
31.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Цільова мобілізація: що це таке?
Цільова мобілізація: що це таке? Останніми днями в новинах промайнула звістка стосовно проведення цільової мобілізації після закінчення війни та скасування (закінчення дії) режиму воєнного стану. Натомість подробиць про те, що собою являє цільова мобілізація з правової точки зору та кого вона зачепить вкрай мало. Тому будемо розбиратися!
12.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Новації для водіїв під час воєнного стану
Новації для водіїв під час воєнного стану Щоб оптимізувати рух транспортних засобів на дорогах України та полегшити життя водіям в умовах воєнного стану, Міністерство внутрішніх справ протягом березня-травня запровадило кілька нововведень. Зокрема, на увагу заслуговує постанова Кабміну «Про навчання водіїв та держ. реєстрацію транспортних засобів у період воєнного стану» від 10 травня 2022. Виділимо головні моменти.
05.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Вилучення об’єктів будівництва та спецтехніки на потреби армії
Вилучення об’єктів будівництва та спецтехніки на потреби армії В умовах воєнного стану вилученню/ примусовому відчуженню може підлягати будь-яке майно фізичних осіб та підприємств, в тому числі – нерухомість, авто, об’єкти незавершеного будівництва та спецтехніка з будівельних майданчиків. При цьому застосовується особлива процедура переходу права власності до держави з відшкодуванням встановленої вартості.
04.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее