Статті з розбором актуальних питань

Цільова мобілізація: що це таке?
Цільова мобілізація: що це таке? Останніми днями в новинах промайнула звістка стосовно проведення цільової мобілізації після закінчення війни та скасування (закінчення дії) режиму воєнного стану. Натомість подробиць про те, що собою являє цільова мобілізація з правової точки зору та кого вона зачепить вкрай мало. Тому будемо розбиратися!
13.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Новації для водіїв під час воєнного стану
Новації для водіїв під час воєнного стану Щоб оптимізувати рух транспортних засобів на дорогах України та полегшити життя водіям в умовах воєнного стану, Міністерство внутрішніх справ протягом березня-травня запровадило кілька нововведень. Зокрема, на увагу заслуговує постанова Кабміну «Про навчання водіїв та держ. реєстрацію транспортних засобів у період воєнного стану» від 10 травня 2022. Виділимо головні моменти.
06.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Вилучення об’єктів будівництва та спецтехніки на потреби армії
Вилучення об’єктів будівництва та спецтехніки на потреби армії В умовах воєнного стану вилученню/ примусовому відчуженню може підлягати будь-яке майно фізичних осіб та підприємств, в тому числі – нерухомість, авто, об’єкти незавершеного будівництва та спецтехніка з будівельних майданчиків. При цьому застосовується особлива процедура переходу права власності до держави з відшкодуванням встановленої вартості.
05.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Розмитнити авто в період дії воєнного стану можна буде безоплатно
Розмитнити авто в період дії воєнного стану можна буде безоплатно З часу введення воєнного стану ряд категорій громадян України та підприємців отримали податкові та митні пільги. Зрештою дійшла черга й до автолюбителів. 24 березня Верховна Рада прийняла Закон №2142-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу…», згідно з положеннями якого тимчасово скасовується тягар зі сплати ввізного мита, акцизу та ПДВ при ввезенні автотранспортних засобів з будь-якої країни, крім країни-агресора. Станом на 3 квітня 2022 Закон перебуває на стадії підписання Президентом України.
04.04.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Податкові спори
Податкові спори Багато років поспіль наша держава перебуває у стані перманентної податкової реформи. Бізнес не здатен з блискавичною швидкістю адаптуватися до змін та нововведень, які постійно впроваджуються у податкову сферу. Це спричиняє порушення, а за ними – санкції з боку податківців.
18.03.2022
Комментарии: 0 Подробнее