Що робити, якщо

Як в примусовому порядку виконати рішення господарського суду?
Як в примусовому порядку виконати  рішення господарського суду? Пройдені всі інстанції, перемога, рішення на вашу користь, справа зроблена? На жаль, це не так. Як показує наша практика, у більшості ситуацій боржники не спішать в добровільному порядку виконувати рішення суду. В цьому випадку доведеться виконувати рішення примусово. Нижче ви знайдете інформацію, як це зробити.
22.07.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Як розрахувати пеню при заборгованості по аліментах?
Як розрахувати пеню при заборгованості по аліментах?Щоб розрахувати пеню при заборгованості по аліментах, потрібно діяти за такою формулою: Заборгованість за місяць х кількість днів заборгованості х 1%. Саме на такий порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів вказала Велика палата Верховного Суду в своєму рішенні по справі № 333/6020/16-ц.
03.09.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Що потрібно знати боржникам з аліментів
Що потрібно знати боржникам з аліментів Які правові обмеження передбачені новим законодавством для осіб, що мають заборгованість по аліментах більше трьох місяців і внесених до Єдиного реєстру боржників, розглянемо в нашій статті.
27.09.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Як отримати дозвіл на тимчасовий виїзд дитини того з батьків, хто проживає окремо?
Як отримати дозвіл на тимчасовий виїзд дитини того з батьків, хто проживає окремо? Для тих батьків, які проживають окремо від дитини, і з них стягуються аліменти, новелами законодавства передбачені нові можливості отримання дозволу на виїзд дитини за кордон.
29.08.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Що робити, якщо батько не дає згоди на виїзд дитини за кордон?
Що робити, якщо батько не дає згоди на виїзд дитини за кордон? Дуже часто звертаються за допомогою мами, які навіть маючи можливості поїхати з дитиною в подорож, не можуть цього зробити, тому що батько дитини або відмовляється дати нотаріально оформлену заяву з дозволом виїзду дитини за кордон, або шантажують цим маму, аж до вимагання грошей, майна і т.п., або невідомо, де цей тато знаходиться і він роками не з'являється і не цікавиться дитиною.  
15.08.2018
Комментарии: 0 Подробнее