Блог

Вирішення питань зі спадщиною в період дії воєнного стану
Вирішення питань зі спадщиною в період дії воєнного стану Оскільки країна перебуває у війні, стає складно або навіть неможливо дотримуватись певних встановлених законодавством процедур. Особливо це стосується випадків, коли слід дотримуватись визначених строків та/ або потрібен доступ до державних реєстрів.
13.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Цільова мобілізація: що це таке?
Цільова мобілізація: що це таке? Останніми днями в новинах промайнула звістка стосовно проведення цільової мобілізації після закінчення війни та скасування (закінчення дії) режиму воєнного стану. Натомість подробиць про те, що собою являє цільова мобілізація з правової точки зору та кого вона зачепить вкрай мало. Тому будемо розбиратися!
13.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Новації для водіїв під час воєнного стану
Новації для водіїв під час воєнного стану Щоб оптимізувати рух транспортних засобів на дорогах України та полегшити життя водіям в умовах воєнного стану, Міністерство внутрішніх справ протягом березня-травня запровадило кілька нововведень. Зокрема, на увагу заслуговує постанова Кабміну «Про навчання водіїв та держ. реєстрацію транспортних засобів у період воєнного стану» від 10 травня 2022. Виділимо головні моменти.
06.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Вилучення об’єктів будівництва та спецтехніки на потреби армії
Вилучення об’єктів будівництва та спецтехніки на потреби армії В умовах воєнного стану вилученню/ примусовому відчуженню може підлягати будь-яке майно фізичних осіб та підприємств, в тому числі – нерухомість, авто, об’єкти незавершеного будівництва та спецтехніка з будівельних майданчиків. При цьому застосовується особлива процедура переходу права власності до держави з відшкодуванням встановленої вартості.
05.05.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Фіксація воєнних злочинів Росії проти України
Фіксація воєнних злочинів Росії проти України Військова агресія Російської Федерації принесла в Україну низку злочинів, які потребують уваги світової спільноти, зокрема – міжнародних розслідувань та судових процесів. Визначення таким злочинам міститься в Римському статуті так званого Гаазького трибуналу – Міжнародного кримінального суду A/CONF.183/9 від 17 липня 1998 року (документ, який Україна досі не ратифікувала).
13.04.2022
Комментарии: 0 Подробнее