Статті з розбором актуальних питань

Як по-новому можна буде реструктуризувати іпотечні кредити у валюті
Як по-новому можна буде реструктуризувати іпотечні кредити у валюті 18 жовтня 2018 року Верховна Рада України прийняла Кодекс з процедур банкрутства.
21.11.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Що потрібно знати водію
Що потрібно знати водію З 27 вересня 2018 року діють нові правила для водіїв, що стосуються правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.
10.10.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Нет домашнему насилию!
Нет домашнему насилию! За последний год к нам за помощью неоднократно обращались жертвы домашнего насилия, поэтому мы не можем оставить без внимания изменения законодательства, которые помогут жертвам противостоять такому насилию.
17.09.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Пенсионное мошенничество или как ПФ экономит бюджетные средства
Пенсионное мошенничество или как ПФ экономит бюджетные средстваОчень часто в социальных сетях разгораются дискуссии о проблеме выплаты пенсий гражданам Донецкой и Луганской областей.
03.09.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Як спадкоємцям забрати неотриманe пенсію померлого на окупованій території
Як спадкоємцям забрати неотриманe пенсію померлого на окупованій територіїДо нас продовжують звертатися родичі громадян, померлих на непідконтрольних частинах Донецької та Луганської областей за допомогою щодо повернення недоотриманих за життя пенсій. Як діяти, щоб повернути недоотриману за життя пенсію померлого на окупованій території родича, ми розповімо в даній публікації.
31.07.2018
Комментарии: 0 Подробнее