Блог

До уваги водіїв
До уваги водіївЗ 1 січня 2018 року діють нові норми Правил дорожнього руху щодо допустимої швидкості руху в населених пунктах. Відтепер у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год
30.01.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Відповідальність за порушення ПДР
Відповідальність за порушення ПДР
21.01.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Боржники по аліментам, стережіться?
Боржники по аліментам, стережіться? Всюди в пресі прошуміла новина про додаткову відповідальність для неплатників аліментів. Пропонуємо розібратися в нововведеннях та методах їх реалізації.
12.01.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Ще один поганий батько позбавлений батьківських прав
Ще один поганий батько позбавлений батьківських прав Однією з категорій справ, якими займаються адвокати бюро, є позбавлення батьківських прав. Багато людей вважають, що для позбавлення батьківських прав батько має бути алкоголіком чи наркоманом. Проте, ст. 164 Сімейного кодексу передбачає декілька підстав, одна з них – ухилення від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини.
15.12.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Що робити, якщо заборонили виїзд за кордон?
Що робити, якщо заборонили виїзд за кордон? До нас в бюро звернувся клієнт, який при спробі виїхати за кордон, був зупинений прикордонниками, і виїзд йому був заборонений. Причин не пояснили. Через адвокатський запит вдалося з'ясувати у прикордонників, що ними виконується ухвала суду про обмеження клієнта в праві виїзду за межі України, за поданням державного виконавця.
30.11.2017
Комментарии: 0 Подробнее