Блог

Що робити, якщо компанія постраждала від кібератаки?
Що робити, якщо компанія постраждала від кібератаки? Якщо ваша компанія постраждала від кібератаки, внаслідок чого не змогли своєчасно зареєструвати податкові накладні, щоб уникнути штрафу, слід скористатися ст. 101 Податкового кодексу України.
05.07.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Нова перемога адвокатського бюро Олени Прядко! Стягнуто на користь клієнта 171 050 грн.
Нова перемога адвокатського бюро Олени Прядко! Стягнуто на користь клієнта 171 050 грн. Ми вирішили розповісти про цю справу, щоби вказати на типові помилки, які допускають позивачі в аналогічних справах, що приводить до негативних рішень.
04.07.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Перемога в трудовому спорі
Перемога в трудовому спорі До адвокатського бюро звернулась директорка однієї музикальної школи, яку звільнили з роботи на підставі п. 3 ч. 1 ст. 40 КЗпП , хоча все своє життя вона сумлінно працювала, не мала доган, тощо. Ця стаття передбачає звільнення через систематичне невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку.
15.06.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Как не потерять имущество при пересечении линии соприкосновения с зоной АТО?
Как не потерять имущество при пересечении линии соприкосновения с зоной АТО? Поводом для написания этой статьи послужило обращение за правовой помощью одного дончанина, в отношении которого был составлен протокол об административном правонарушении, а материалы были переданы в суд за совершение административного правонарушения, предусмотренного ст.204-3 ч.1 КоАП.
12.06.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Мами бувають різні
Мами бувають різні Як показує практика нашого бюро, діти найчастіше залишаються з мамою. Але люди бувають різні, в тому числі і мами. 
28.05.2017
Комментарии: 0 Подробнее