Блог

Відео- та фотозйомка - дозволено або заборонено?
Відео- та фотозйомка - дозволено або заборонено? Багато років тому Олена Радтке (Прядко) давала коментарі одному виданню про права і заборони при проведенні фото- і відео- зйомки. Однак інтерес до цієї теми не вщухає. Наприклад, нещодавно звернувся за консультацією власник магазину, якого цікавило, чи не притягнуть його до відповідальності за відеозйомку в магазині зі звуком. Тому ми вирішили актуалізувати інформацію і знову показати, як і коли можна знімати, а коли і як заборонено.
12.10.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке в онлайн-режимі стала гостею Геннадія Бикова, засновника компанії Sellift.
Олена Радтке в онлайн-режимі стала гостею Геннадія Бикова, засновника компанії Sellift. Олена Радтке в онлайн-режимі стала гостею Геннадія Бикова, засновника компанії Sellift, що спеціалізується на eCommerce бізнесі у США та торгівлі на маркетплейсі Amazon. В рамках YouTube-трансляції Олена дала розгорнутий коментар стосовно змін до Податкового кодексу згідно із Законом України № 466-IX від 16.01.2020 – так званим «законом про КІК (контрольовані іноземні компанії)».
01.10.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке виступила спікером YouTube-трансляції «Шлюбний договір – міфи та реальність»
Олена Радтке виступила спікером YouTube-трансляції «Шлюбний договір – міфи та реальність» Олена Радтке виступила спікером YouTube-трансляції «Шлюбний договір – міфи та реальність». Захід проводився у колаборації з керуючим партнером адвокатського об'єднання V.I.Partners Вікторією Косицькою. Синергія багаторічного досвіду двох фахівців у галузі сімейного права дозволила розібратися у найважливіших питаннях, а також у нюансах укладання шлюбного договору за різних обставин.
22.07.2020
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке визнана одним з кращих авторів видання Ліга і Закон
Олена Радтке визнана одним з кращих авторів видання Ліга і Закон10 липня 2020 р. онлайн пройшла щорічна церемонія нагородження кращих авторів електронного видання Ліга і Закон
10.07.2020
Комментарии: 0 Подробнее
А чи був п'яний за кермом?
А чи був п'яний за кермом? Суд прийняв доводи адвоката Максимчук С.П. і закрив провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно нашого клієнта, якого звинувачували в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 2 КУпАП, оскільки були відсутні і подія, і склад адміністративного правопорушення.
20.06.2020
Комментарии: 0 Подробнее