Блог

До уваги військових пенсіонерів!
До уваги військових пенсіонерів! Верховний Суд прийняв 13 березня 2019 року рішення в зразковому справі № 240/6263/18 щодо підстав для перерахунку військової пенсії в зв'язку зі зміною грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців.
25.03.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Як змінити підсудність
Як змінити підсудність Історія справи наступна. Клієнт колись мав кредит на покупку машини, більшу частину його виплатив, залишилося зовсім небагато платежів, але війна змінила все. Потім йому стало відомо, що банк ліквідовано і він звернувся за допомогою, щоб розібратися, що ж з його кредитом.
19.03.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Відстороняти працівника теж потрібно правильно
Відстороняти працівника теж потрібно правильноЯкщо працівник був відсторонений роботодавцем від роботи без законних на те підстав, з призупиненням виплати зарплати, то в разі оскарження дій роботодавця, суд може присудити виплатити працівникові середню зарплату за весь час вимушеного прогулу.
15.03.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Перемога, якою можна пишатись
Перемога, якою можна пишатись Мабуть всім відомо, що справедливості у світі не має. Це ж стосується і вирішення справи в судах. Виграє той, хто зміг переконати суд.
28.02.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Як підприємцю правильно оформити відносини з працівником
Як підприємцю правильно оформити відносини з працівником Підприємець зобов'язаний вести трудові книжки працівників, які працюють у нього більше 5 робочих днів (якщо ця робота є основною).
27.02.2019
Комментарии: 0 Подробнее