Блог

Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Ради адвокатів
Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Київської області «Актуальні питання вирішення спорів, що виникають із земельних правовідносин». Увага слухачів була привернена до зростання ролі медіації (досудового порядку врегулювання) у вирішенні таких спорів, а також до прогнозів стосовно можливих напрямків суперечностей, що виникнуть з відкриттям ринку землі.
19.03.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь в акредитованому заході з підвищення кваліфікації
Олена Радтке взяла участь в акредитованому заході з підвищення кваліфікації Олена Радтке взяла участь в акредитованому заході з підвищення кваліфікації – вебінарі Ради адвокатів Хмельницької області, що мав провокативну назву «Клієнт завжди бреше». Важливими стали питання налагоджування конструктивної комунікації з клієнтом, аналіз випадкам з практики колег та виокремлення найбільш принципових моментів у взаємодії «клієнт – адвокат».
16.03.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь у YouTube-трансляції
Олена Радтке взяла участь у YouTube-трансляції Олена Радтке в рамках підвищення фахового рівня взяла участь у YouTube-трансляції «Заходи процесуального примусу в адміністративному судочинстві. Неприпустимість зловживання адвокатом процесуальними правами.». Паралельно з власними висновками та узагальненнями, що витікають з досвіду в понад 20 років, для неї було важливо почути висновки колег щодо сучасних тенденцій у цій сфері. 
12.03.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області
Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області Олена Радтке стала учасницею акредитованого заходу Ради адвокатів Київської області «Ключові аспекти визначення ефективного способу захисту цивільного права або інтересу: на окремих прикладах судової практики». Важливим був розбір кейсів з практики та коментарі колег щодо побудови успішних правозахисних стратегій.
19.02.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації
Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Олена Радтке взяла участь у акредитованому заході з підвищення кваліфікації Ради адвокатів Київської області «Питання, що вирішуються під час виконання вироків. 
05.02.2021
Комментарии: 0 Подробнее