Блог

Бій проти Головного управління Національної поліції в м.Києві виграний!
Бій проти Головного управління Національної поліції в м.Києві виграний!Завдяки командній роботі адвокатів адвокатського бюро «Олени Прядко», Олени Радтке і Анни Малиновської, виграно справу в суді проти Головного управління Національної поліції в м.Києві.
17.09.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Суд не завжди стає на бік матері
Суд не завжди стає на бік матеріІснує помилкове судження, що в разі розірвання шлюбу батьків, дитина повинна залишитися проживати з мамою. При цьому мами вважають, що того, що вони хороші, що не п'яниці і не наркоманки,  досить, щоб суд вирішив справу на їхню користь.
13.09.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Як розрахувати пеню при заборгованості по аліментах?
Як розрахувати пеню при заборгованості по аліментах?Щоб розрахувати пеню при заборгованості по аліментах, потрібно діяти за такою формулою: Заборгованість за місяць х кількість днів заборгованості х 1%. Саме на такий порядок розрахунку пені за прострочення сплати аліментів вказала Велика палата Верховного Суду в своєму рішенні по справі № 333/6020/16-ц.
03.09.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Припис Держпраці можна скасувати
Якщо до вас завітали з Держпраці, провели перевірку та винесли припис, зверніть увагу, чи мали чиновники проводити перевірку в тому обсязі, який провели, оскільки під час проведення позапланового заходу з'ясовуються лише ті питання, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу. До такого висновку прийшов Верховний Суд у своїй Постанові 31 січня 2019 року у справі № 809/799/17.
12.08.2019
Комментарии: 0 Подробнее
Роботодавці, не забувайте про відповідальність за несвоєчасну оплату ЄСВ!
Роботодавці, не забувайте про відповідальність за несвоєчасну оплату ЄСВ! Кожен роботодавець зобов'язаний не пізніше 20 числа кожного місяця сплачувати єдиний соціальний внесок, при цьому не залежно, чи має він таку фінансову можливість.
31.07.2019
Комментарии: 0 Подробнее