Блог

Інструменти медіатора у практиці адвоката: як слухати, щоб почути
Олена Радтке взяла участь у вебінарі від Вищої школи адвокатури НААУ «Інструменти медіатора у практиці адвоката: як слухати, щоб почути». Цей захід з підвищення кваліфікації сприяв удосконаленню актуальних на сьогодні навиків альтернативного врегулювання спорів (Alternative Dispute Resolution, ADR).
14.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Інструменти медіатора у практиці адвоката: як слухати, щоб почути
Інструменти медіатора у практиці адвоката: як слухати, щоб почути Олена Радтке взяла участь у вебінарі від Вищої школи адвокатури НААУ «Інструменти медіатора у практиці адвоката: як слухати, щоб почути». Цей захід з підвищення кваліфікації сприяв удосконаленню актуальних на сьогодні навиків альтернативного врегулювання спорів (Alternative Dispute Resolution, ADR).
14.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Як отримати компенсацію за житло, зруйноване на Донбасі?
Як отримати компенсацію за житло, зруйноване на Донбасі? Від початку 2021-го працює механізм надання грошової компенсації власникам житла, яке було зруйноване після 14 квітня 2014-го. 9 грудня поточного року Кабмін ухвалив постанову, якою удосконалив цей правовий механізм. Зокрема – додані можливості отримання компенсації у разі, якщо житло було відбудоване.
13.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Бюро економічної безпеки - БЕБ: на старт, увага, руш…
Бюро економічної безпеки - БЕБ: на старт, увага, руш… «До старту БЕБ лишилося кілька днів» – такі заголовки з’являлися на шпальтах вельми авторитетних інтернет-видань ще в вересні. Проте 22 вересня 2021 року парламент підтримав ініціативу перенесення початку роботи даного органу до кінця листопада. Ба більше – в листопаді ця структура розпочала свою діяльність лише формально, бо для неї лише в останній момент виділили приміщення та оргтехніку.
08.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке стала учасницею Міжнародного телемоста на базі 33 media
Олена Радтке стала учасницею Міжнародного телемоста на базі 33 media Олена Радтке стала учасницею Міжнародного телемоста на базі 33 media. Телеміст об’єднав представників України, Швейцарії, США, Польщі, Німеччини, Арабських Еміратів, Тунісу.
22.11.2021
Комментарии: 0 Подробнее