Статті з розбором актуальних питань

Знову про перевірки
Знову про перевірки 12 квітня 2018 року набула чинності Постанова КМУ №1109 від 06.12.2017р., якою  внесено зміни до Порядку координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю.
16.04.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Нове у виплаті дивідендів
Нове у виплаті дивідендів У зв’язку з прийняттям нового закону про товариства з обмеженою відповідальністю, поступово розкажемо про всі основні зміни, сьогодні це про дивіденди. 
10.04.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Прощення боргу банком. Наслідки?
Прощення боргу банком. Наслідки? Якщо банк, який є Вашим кредитором прощає Вам борг за кредитним договором, сума такого анульованого боргу вважається додатковим благом та підлягає оподаткуванню. Таким чином, після звільнення від обов’язку перед банком погасити кредитний борг, у фізичної особи виникає обов’язок перед державою сплатити податок за прощення цього боргу.
25.02.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Возвращаясь к вопросу выплаты пенсий переселенцам
Возвращаясь к вопросу выплаты пенсий переселенцам Пенсионный фонд продолжает практику прекращения выплаты пенсий переселенцам только на том основании, что переселенца не оказалось дома, когда его фактическое место проживания пришли проверять.
20.02.2018
Комментарии: 0 Подробнее
Подарувати чи заповідати?
Подарувати чи заповідати? В якій спосіб розпоряджатися нерухомим майном безперечно вирішує власник такого майна. Питання подарувати чи заповідати, виникає, як правило в стосунках  близьких родичів, коли у власника є бажання, щоб його власність перейшла до конкретного родича. Як реалізувати таке бажання без шкоди для себе? Який правочин обрати?
15.02.2018
Комментарии: 0 Подробнее