Статті з розбором актуальних питань

Розмитнити авто в період дії воєнного стану можна буде безоплатно
Розмитнити авто в період дії воєнного стану можна буде безоплатно З часу введення воєнного стану ряд категорій громадян України та підприємців отримали податкові та митні пільги. Зрештою дійшла черга й до автолюбителів. 24 березня Верховна Рада прийняла Закон №2142-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу…», згідно з положеннями якого тимчасово скасовується тягар зі сплати ввізного мита, акцизу та ПДВ при ввезенні автотранспортних засобів з будь-якої країни, крім країни-агресора. Станом на 3 квітня 2022 Закон перебуває на стадії підписання Президентом України.
03.04.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Податкові спори
Податкові спори Багато років поспіль наша держава перебуває у стані перманентної податкової реформи. Бізнес не здатен з блискавичною швидкістю адаптуватися до змін та нововведень, які постійно впроваджуються у податкову сферу. Це спричиняє порушення, а за ними – санкції з боку податківців.
17.03.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Вручення повістки до військкомату: як це має бути?
Вручення повістки до військкомату: як це має бути? Прежде всего следует обратить внимание на три важные вещи:
17.03.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Якими пільгами можуть скористатися підприємці під час війни?
Якими пільгами можуть скористатися підприємці під час війни? На законодавчому рівні, а також урядом було сформовано пакет рішень на підтримку бізнесу. Виділено найбільш важливі серед них:
11.03.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Загроза воєнного стану: що потрібно врахувати підприємцям
Загроза воєнного стану: що потрібно врахувати підприємцям Ставлення до ймовірності військової агресії може бути різним. Проте будь-якому бізнесмену варто заздалегідь розуміти наслідки введення воєнного стану, та по можливості підготуватися до різних варіантів розвитку подій.
08.02.2022
Комментарии: 0 Подробнее