Блог

Перемога в трудовому спорі
Перемога в трудовому спорі До адвокатського бюро звернулась директорка однієї музикальної школи, яку звільнили з роботи на підставі п. 3 ч. 1 ст. 40 КЗпП , хоча все своє життя вона сумлінно працювала, не мала доган, тощо. Ця стаття передбачає звільнення через систематичне невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку.
15.06.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Как не потерять имущество при пересечении линии соприкосновения с зоной АТО?
Как не потерять имущество при пересечении линии соприкосновения с зоной АТО? Поводом для написания этой статьи послужило обращение за правовой помощью одного дончанина, в отношении которого был составлен протокол об административном правонарушении, а материалы были переданы в суд за совершение административного правонарушения, предусмотренного ст.204-3 ч.1 КоАП.
12.06.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Мами бувають різні
Мами бувають різні Як показує практика нашого бюро, діти найчастіше залишаються з мамою. Але люди бувають різні, в тому числі і мами. 
28.05.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Подвійне оподаткування підприємців із зони АТО
Подвійне оподаткування підприємців із зони АТО 21.12.2016 г. ВРУ був прийнятий Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який набув чинності 01.01.2017 р. Звучить дуже гарно, але вразила в цьому «законі» одна норма, яка дискримінує підприємців з зони АТО, які продовжують сплачувати податки в державний бюджет України, фактично застосовуючи до них подвійне оподаткування.
07.03.2017
Комментарии: 0 Подробнее
За свої права треба боротися
За свої права треба боротися Замість того, щоб розібратися, хто ж з учасників винен, вони просто складають протоколи на всіх, зі словами, суд розбереться. Але суду є чим зайнятися, тому доводити свою невинність доведеться учаснику ДТП, вже в суді.
28.02.2017
Комментарии: 0 Подробнее