Наші перемоги

Ще один поганий батько позбавлений батьківських прав
Ще один поганий батько позбавлений батьківських прав Однією з категорій справ, якими займаються адвокати бюро, є позбавлення батьківських прав. Багато людей вважають, що для позбавлення батьківських прав батько має бути алкоголіком чи наркоманом. Проте, ст. 164 Сімейного кодексу передбачає декілька підстав, одна з них – ухилення від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини.
15.12.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Що робити, якщо заборонили виїзд за кордон?
Що робити, якщо заборонили виїзд за кордон? До нас в бюро звернувся клієнт, який при спробі виїхати за кордон, був зупинений прикордонниками, і виїзд йому був заборонений. Причин не пояснили. Через адвокатський запит вдалося з'ясувати у прикордонників, що ними виконується ухвала суду про обмеження клієнта в праві виїзду за межі України, за поданням державного виконавця.
30.11.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, що дозволило зберегти понад мільйон гривень клієнта
Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, що дозволило зберегти понад мільйон гривень клієнтаПодатковим повідомленням рішенням нашому клієнту був нарахований штраф по орендній платі на землю з юридичних осіб в сумі 297 870, 62 грн. і збільшено податкове зобов'язання по орендній платі з юридичних осіб на суму 1191482, 48 грн.
28.08.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Відвід судді у кримінальному провадженні
Відвід судді у кримінальному провадженні Адвокат Сергій Максимчук здійснює захист клієнта у кримінальній справі. При цьому у судді, до якого попала справа, вже було сформоване відношення до обвинуваченого як злочинця, що слідувало з телефонної розмови, яка відбулась між адвокатом та секретарем судді.
07.08.2017
Комментарии: 0 Подробнее
Нова перемога адвокатського бюро Олени Прядко! Стягнуто на користь клієнта 171 050 грн.
Нова перемога адвокатського бюро Олени Прядко! Стягнуто на користь клієнта 171 050 грн. Ми вирішили розповісти про цю справу, щоби вказати на типові помилки, які допускають позивачі в аналогічних справах, що приводить до негативних рішень.
04.07.2017
Комментарии: 0 Подробнее