Блог

Загроза воєнного стану: що потрібно врахувати підприємцям
Загроза воєнного стану: що потрібно врахувати підприємцям Ставлення до ймовірності військової агресії може бути різним. Проте будь-якому бізнесмену варто заздалегідь розуміти наслідки введення воєнного стану, та по можливості підготуватися до різних варіантів розвитку подій.
09.02.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Штрафи за порушення, пов’язані з використанням касових апаратів у 2022 році
Штрафи за порушення, пов’язані з використанням касових апаратів у 2022 році Ніяких відтермінувань щодо обов’язкового впровадження РРО (реєстраторів розрахункових операцій, в побуті – касових апаратів), більше не буде. З 1-го січня поточного року усім підприємцям, які зобов’язані користуватися РРО, потрібно зважати на можливість призначення контролюючими органами стосовно них штрафних санкцій у разі виявлення порушень.
07.02.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Заборона директорам на виїзд за кордон за податковий борг
Заборона директорам на виїзд за кордон за податковий борг Минулого року українці з острахом обговорювали розширення переліку боргів, через які може накладатися тимчасове обмеження на виїзд громадянина за межі України. Станом на 31 грудня 2021-го в цьому переліку були борги з комунальних послуг, аліментів, кредитів, адміністративних стягнень.
05.02.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Корпоративні конфлікти з посадовими особами
Корпоративні конфлікти з посадовими особами Олена Радтке взяла участь у марафоні вебінарів від Вищої школи адвокатури НААУ «Корпоративні конфлікти з посадовими особами». Цей захід з підвищення кваліфікації дозволив розширити компетенцію фахівця у сфері позасудового та судового врегулювання корпоративних спорів.
05.02.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Квота осіб з інвалідністю на підприємстві: як дотриматись?
Квота осіб з інвалідністю на підприємстві: як дотриматись? Поки в парламенті розглядаються законопроекти стосовно реформування систему працевлаштування осіб з інвалідністю, на підприємства накладаються адміністративно-господарські санкції за недотримання квоти осіб з інвалідністю. Приміром, нещодавно до нас звернувся клієнт, якому загрожує штраф у розмірі близько 700 000 гривень за недотримання вказаної квоти та за некоректне подання до державної служби зайнятості інформації, необхідної для організації працевлаштування осіб з інвалідністю.
04.02.2022
Комментарии: 0 Подробнее