Блог

Застосування РРО: характеристика та нові правила
Застосування РРО: характеристика та нові правила Минулий рік позначився значним спротивом підприємців з приводу введення вимоги обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), так званих касових апаратів. Проте з 1 січня 2022-го вимога вже діє, а за її недотримання передбачені санкції від податківців. З огляду на це варто чітко розібратися, кого саме стосується обов’язок застосування РРО, що конкретно потрібно зробити в першу чергу підприємцям.    
22.01.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Тест ділової мети: що змінюється у 2022-му році?
Тест ділової мети: що змінюється у 2022-му році? У розумінні чинного податкового законодавства «ділова мета» – це намір суб’єкта господарювання отримати економічний ефект від своєї діяльності (пп.14.1.231 Податкового кодексу України, ПКУ). Концепція ділової мети в правовий обіг в Україні була введена ще 2010-го, проте з часом зазнавала певних змін у тлумаченні.
20.01.2022
Комментарии: 0 Подробнее
Військовий облік жінок: для кого це актуально?
Військовий облік жінок: для кого це актуально? Останніми днями на сторінках ЗМІ з’явилася вибухова новина – жінки певних спеціальностей та професій відтепер стають військовозобов’язаними та повинні стати на військовий облік. 17 грудня 2021-го набув чинності наказ Міністерства оборони №313 «Про затвердження Переліку спеціальностей та/ або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних» від 11.10.2021.
23.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Корпоративні договори в Україні: міфи та реальність
Корпоративні договори в Україні: міфи та реальність Олена Радтке в рамках підвищення кваліфікації взяла участь в онлайн-трансляції «Корпоративні договори в Україні: міфи та реальність» від Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Багаж знань фахівця поповнився практичними аспектами використання таких угод в Україні протягом останніх трьох років – відтоді, коли процедура укладення корпоративних договорів була закріплена в законодавстві України.
16.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее
Олена Радтке взяла участь у марафоні вебінарів від Вищої школи адвокатури НААУ
Олена Радтке взяла участь у марафоні вебінарів від Вищої школи адвокатури НААУ Олена Радтке взяла участь у марафоні вебінарів від Вищої школи адвокатури НААУ «Корпоративні конфлікти з посадовими особами». Цей захід з підвищення кваліфікації дозволив розширити компетенцію фахівця у сфері позасудового та судового врегулювання корпоративних спорів.
15.12.2021
Комментарии: 0 Подробнее